a

“AID TURKIYE” KONSERLERİ

KAM MANAGEMENT olarak ülkemizi derinden sarsan ve yasa boğan deprem felaketi sebebiyle ülke olarak acımız çok büyüktür.

Firmamız kurulduğu günden beri her anlamda yaşadığımız bu topraklara katkı ve fayda sağlamak misyonuyla yola çıkmıştır.

Ve en derimden hissettiğimiz tarifsiz acı ve sahip olduğumuz derin sorumluluk duygusu ile KAM MANAGEMENT ailesi olarak depremin ilk günden itibaren ne yapabiliriz üzerinde çalışmaya başlamış bulunmaktayız.

Temsil ettiğimiz dünyaca ünlü yabancı sanatçı dostlarımız için Türkiye sadece konser verdikleri herhangi bir yerden çok daha fazlasını ifade eden hatta bazı sanatçılarımız için ikici vatanım diye bildikleri ve derinden bağlandıkları bir anlam ifade etmektedir.

Vefakar sanatçı dostlarımız ile birlikte bu elim felakette mağdur olan vatandaşlarımız için müziğin iyileştirici ve birleştiricini gücünü kullanarak Avrupa genelinde hem tüm gelirini deprem mağdurlarına bağışlanacağı hem de Avrupa genelinde farkındalık yaratacak büyüklü küçüklü konserler planlamış ve planlamaya devam etmekteyiz.

Hali hazırda sanatçılarımız sosyal medya kanaları üzerinden bağış kampanyaları başlatmış olup Türkiye deprem mağdurları için para toplamaktadırlar.
Ve bu toplanan paralar “AHBAP” ve “AFAD” a bağışlanacaktır.

https://ahbap.org/disasters-turkey

https://en.afad.gov.tr/earthquake-humanitarian-aid-campaign

Avrupa’nın önemli salonlarında tarihleri kesinleşen konserlerimiz olup bu konserlere dair detayları önümüzdeki günlerde kamuoyunda paylaşmaya başlayacağız.

Bu konuda bize katkı sağlayacak, daha büyük bir sinerji yaratmamızda yanımızda olacak ve bize destek verecek herkese kapımız açıktır.

KAM MANAGEMENT olarak vefalı müzisyen dostlarımızın karşılıksız destekleri için sizlerin huzurunda şükranlarımızı sunuyoruz.
Anında seferber olan müzisyen dostlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır…

Aziz Milletimizin Başı Sağolsun

Müzik İyileştirir & Birleştirir

Saygılarımızla

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Nefesli Çalgılar Haftası Konseri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.