a

Armonika’nın Büyüsü Özel Konseri – Türkiye Prömiyeri

ARMONİKA’NIN BÜYÜSÜ ÖZEL KONSERİ
TÜRKİYE PRÖMİYERİ

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası 5 Ocak 2023 Perşembe günü saat 20:00 da Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Armonika’nın Büyüsü Özel Konseri ile Türkiye’de ilk kez seslendirilecek olan Armonika eserlerini sanatseverlerin beğenisine sunarken, orkestramız armonika eserlerinin ardından Beethoven’in en ünlü senfonilerinden biri olan Eroica Senfonisi ile, yılın ilk konserini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Konseri Orkestra Şefi Matthew COOREY yönetirken, Armonika Sanatçısı Gordon LEE, Türkiye’de ilk kez seslendirilecek olan Michael SPIVAKOVSKY’nin Armonika Konçertosu ve yine ilk kez seslendirilecek olan Vaughan WILLIAMS’ın Armonika için Romans adlı eserleri ile sanatseverler ile buluşacak. Aralı gerçekleşecek konserin ikinci yarısında ise orkestramız, Ludwıg van BEETHOVEN’in en ünlü ve en sevilen eserlerinden olan, 3 numaralı Eroica Senfonisi ile yeni yılın ilk günlerine sanatseverlerle merhaba diyecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kırk Aday İstanbul’da Yarışacak…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.