a

BBDSO “CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN” KONSERİ

                                                                      “CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN”
                                              
 Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 26 Ekim 2023 Perşembe günü saat 20.00’da, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Bursa’da ilk defa seslendirilecek bir eserle, siz değerli dinleyicilerimizle beraber Cumhuriyet Bayramımızı coşkuyla kutlayacak.
   Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, Cumhuriyetimizin 100. Yılında, birçok CD kaydı bulunan, ödüllü, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası Birinci Şefi Naci ÖZGÜÇ’ün yönetiminde, Türk besteci ve icracı, Anadolu ve çevresi geleneksel müziğinin enerjisini konser sahnesine taşımayı hedefleyen Erberk ERYILMAZ tarafından, Aşık Veysel’in 50. ölüm yıldönümü anısınaAnkara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Yeni Müzik Topluluğu için 2022 yılında bestelenen ” Bir Büyük Dünya Aşık Veysel ” eseriyle sizler için sahnede olacak.
   BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ, TOFAŞ TÜRK OTOMOBİL FABRİKASI A.Ş. ve ULUDAĞ PREMIUM’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Konserler ve daha fazlası için bursasenfoni.gov.tr web sayfamızı ziyaret edebilir, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
   Konserimizin biletlerine biletinial.com adresinden, BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI bilet gişesinden veya konser günü ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ bilet gişesinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi “ Düğün Salonu “ Değildir !!!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.