a

BBDSO’DAN “TÜRKİYE – İTALYA – JAPONYA DOSTLUK KONSERİ”

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 29 Şubat 2024 Perşembe günü saat 20.00’da, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Türkiye – İtalya – Japonya Dostluk Konseri ile siz değerli dinleyicilerinin karşısında olacak. 

   Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası bu hafta, birçok ödül sahibi Orkestra Şefi Alessandro CEDRONE ile sahne alacak. Konserde Bela BARTOK’un pes sesleri daha çok değerlendirdiği, oldukça virtüöz stilde yazılan Viyola Konçertosu’nu, Berlin Filarmoni Orkestrası Baş Viyolacısı Naoko SHIMIZU seslendirilecek. Konserin ikinci yarısında Johannes BRAHMS’ın çevresi tarafından birçok eleştiri alan, fakat ilk seslendirilişinde, özellikle 3. bölümünün Beethoven’dan beri en görkemli Scherzo olarak kabul edildiği, büyük başarı kazanmış 4. Senfoni’si seslendirilecek. 
   BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ, KÜÇÜKÇALIK ve ULUDAĞ PREMIUM’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Konserler ve daha fazlası için bbdso.ktb.gov.tr web sayfamızı ziyaret edebilir, bizi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.
   Konserimizin biletlerine biletinial.com adresinden, BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI bilet gişesinden veya konser günü ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ bilet gişesinden ulaşabilirsiniz. 
 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BORUSAN SANAT’TAN MART AYINA MERHABA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.