a

DÜNYA SMA FARKINDALIK GÜNÜ KONSERİ

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası 11 Mayıs 2023 Perşembe günü saat 20.00’da, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Dünya SMA Farkındalık Günü Konserinde siz değerli dinleyicilerimizle buluşacak.

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası bu hafta, gitar için birçok düzenlemesi bulunan, alanında çeşitli ödüllere layık görülmüş gitar sanatçısı Kağan KORAD’ın yer alacağı konserde, kendisinin düzenlemesini yaptığı lirik sanatın en canlı, en belirgin, Fransız Ulusal Operasının eksiksiz örneği, BIZET’in Carmen Süitleri seslendirilecek. Uluslararası Kum Çizim Yarışması The Touch’ın kazananı Katerina BARSUKOVA’nın kum gösterisi de, Atina Devlet Orkestrası’nın başkemancısı, aynı zamanda birçok uluslararası orkestrada şeflik yapmış Nikos HALİASSAS’ın yöneteceği konserde, ÇAYKOVSKI’nin bestelediği, büyü ile kuğu olan, ay ışığının taşıdığı büyü ile insan olabilecek ve bir prens tarafından kurtarılan prensesin öyküsünün anlatıldığı Kuğu Gölü Balesinden bölümlerle sunulacak.

BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ, KÜÇÜKÇALIK A.Ş. ve ULUDAĞ PREMIUM’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Konserler ve daha fazlası için bursasenfoni.gov.tr web sayfamızı ziyaret edebilir, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Konserimizin biletlerine biletinial.com adresinden, BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI bilet gişesinden veya konser günü ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ bilet gişesinden ulaşabilirsiniz. Tüm sanatseverlere iyi seyirler dileriz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

KONSER ARKASI MÜZİK DERGİSİ MAYIS SAYISI YAYINDA

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.