a

KONSER ARKASI MÜZİK DERGİSİ HAZİRAN SAYISI YAYINDA

Değerli Okurlarımız,

26 farklı konuda benzersiz, bir o kadar da özenle hazırlanmış Haziran sayımızla siz değerli okurlarımızı selamlıyoruz…

Okuyucularımıza ellerinden bırakamayacakları müziğe ve sanat doyacakları harika bir Haziran sayısı hazırladık.

♦Konser Arkası Müzik Dergisi olarak her daim genç müzisyenlerimizin yanındayız. Onlara koşulsuz destek veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz. Bu ay kapağımızıda genç ve başarılı bir kemancı Emre Ergin’e yer verdik

♦Aramıza yeni katılan çok değerli yazarlarımızla büyümeye ve çıtayı biraz daha yukarıya taşıyor olmaktan dolayı guruluyuz. Ve yeni yazarlarımız Lolita Nahmias Haleva, Berna Kabacaoğlu, Nurullah İzmiroğlu ve Hakan Çetinkaya’ya hoş geldiniz diyoruz.

♦Farkındalık yaratma konusunda idealistiz ve yeni yazarımız Down sendromlu çoçuklarla 20 seneden fazladır çalışan müzisyen / müzik terpasiti Hakan Çetinkaya “ Korkma Sen İnsansın” bestesiyle bu konuya dikkatlerimizi çekiyor.

♦Yaz ayları, festival ayları… Başlasın Festivaller diyoruz ve Türkiye’nin çiçeği burnunda MAKSAD’ın düzenlediği “Marmaris Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali”ni sizlere tanıtıyoruz.

???????? Dopdolu Haziran sayımızı hızlı ve basit bir şekilde kayıt olarak ücretsiz okuyabilirsiniz.????????

????“KONSER ARKASI MÜZİK DERGİSİ”ni okumak ücretsizdir????

https://konserarkasi.com/dergi/konser-arkasi-haziran-2023-sayisi/

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Palais Yeniköy’de Duru Aydın Resitali

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.