a

Müzik Alanında İstihdam Konusu Ele Alınıyor

2 Ekim Pazar akşamı, müzisyenlerin istihdam sorunu konuşulacak. Dileyenler zoom üzerinden katılabilecek.

Besteciler, Orkestra Şefleri ve Müzikologlar Birliği Derneği-BESOM, yeni sanat sezonunda zoom üzerinden düzenlediği ve youtube üzerinden de izlenebilen “BESOM Buluşmaları”na yeniden başlıyor. Sezonun ilk toplantısı olacak “BESOM Buluşmaları -11” Prof.Dr. Ozan Evrim Tunca moderatörlüğünde 2 Ekim 2022 Pazar günü saat 19.00’da düzenlenecek. Buluşmanın konusu “Müzik Alanında İstihdam” olarak saptandı.

Müzik alanında yer alanların kendi deneyimlerini ve istihdam sorunu ile ilgili yaşadıklarını paylaşabilecekleri buluşmanın zoom linki, 1 Ekim Cumartesi günü açıklanıp paylaşılacak. Dileyenler zoom üzerinden moderatörle temas kurarak toplantıda görüş belirtebilecekler. Sadece izlemek isteyenler youtube.com/besomdernegi adresinden canlı yayına ulaşabilecekler. İlerde düzenlenecek bir başka buluşmada ise istihdam sorunu daha derinlemesine incelenerek konuşulacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

16 Eylül’de Troya Yürüyüşü ile Başlıyor

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.