a

SCA Müzik Vakfı Desteğiyle 3 Koro Aynı Sahnede…

KoroPopsesli, FeminAnka ve Anchorus  ‘SCA Müzik Vakfı’  Desteğiyle Aynı Sahnede…

Müziğin birleştirici gücüne olan inançlarıyla bir araya gelen; koro müziğine gönül vermiş amatör koristlerden oluşan 3 genç koro, “KoroPopsesli, FeminAnka ve Anchorus”… Türkiye’nin ilk konservatuvarı olan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda dinleyicilere keyifli bir konser vermeye hazırlanıyor.

*2022* yılında kurulan *Atilla Çağdaş DEĞER* ve *Gökhan KALENDER* ile çalışmalarını sürdüren *KoroPopsesli*, dinleyenlere pop müziğin unutulmaz şarkılarından bir repertuvar ile keyifli anlar yaşatacak.

*2022* yılında kurulmuş olan ve şefliğini *Gökhan KALENDER*’in yürüttüğü sadece kadın koristlerden oluşan *FeminAnka* ise repertuvarında yer alan etnik ve çağdaş eserlerle kadın sesinin derin tınısını dinleyicilerle buluşturacak.

*2017* yılında kurulmuş olan, şefliğini *Cihan SELÇUK*’un yürüttüğü ve her sene yurt dışında ülkemizi temsil eden *Anchorus* ise RockNTroll repertuvarı ile bilindik rock şarkıların çok sesli düzenlemelerini dinleyicilerle paylaşacak.

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı ve Koro Eğitimcileri Derneği’nin düzenlediği, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devler Konservatuarı’nın katkıları ile 24 Şubat Cumartesi günü saat 19:00 da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Konser Salonu’nda gerçekleşecek bu özel konser ücretsizdir ve tüm halkımız davetlidir.

Sevda Cenap And Müzik Vakfı mekan sponsoru olarak desteklemekten mutluluk duyduğu 11 Konsere ev sahipliği yapmaktadır. 

 

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Rossini’nin İddialı Operası “Maometto II” Prömiyer Yapıyor…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.