a

AH! KOSMOS 30 YILINDA AKBANK SANAT’TA

AKBANK SANAT’A ÖZEL AMBIENT SETİ İLE 2 PERFORMANS

Elektronik müzik bestecisi, prodüktör ve ses tasarımcısı Başak Günak, nam-ı diğer Ah! Kosmos, 1 Mart Cuma günü saat 19:00’da Akbank Sanat sahnesine özel yeni ambient şarkılardan oluşan bir setle performans gösterecek. Müzikseverlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı Ah! Kosmos özel seti ile 6 Mart Çarşamba günü saat 19:00’da bir kere daha sahnede olacak.

Ah! Kosmos, sahnede iki özel konuk ağırlayacak. Gülşah Erol ve Aslı Bostancı, performanslarıyla eşlik edecekler.

Uluslararası sahnelerde işleri sergilenen Ah! Kosmos ürettiği besteler ve yaptığı ses deneylerinin yanı sıra, tiyatro, çağdaş dans, film ve görsel sanat projeleri için ses mekânları tasarlıyor ve mekâna özgü performanslar gerçekleştiriyor. Müzisyen “Ambient Set” ile şarkıları katmanlarına ayıracak ve müzikseverlere yeni bir müzikal yolculuk sunacak.

AKBANK SANAT 30 YAŞINDA

Türkiyede çağdaş sanatın gelişimini desteklerken, her yaştan sanatseverlerle kurduğu güçlü bağ ile çalışmalarına devam eden Akbank Sanat; yerel ve evrensel mirasın korunarak kuşaklara aktarılması hedefiyle 30uncu yılını kutluyor. Akbank Sanat’ın farklı disiplinleri bir araya getiren çağdaş ve enerjik yapısı sanat ekosisteminde yeni filizlerin beslenmesine olanak sağlarken büyüyüp olgunlaşanları da kapsıyor. Değişimin hiç bitmediği yer’ olma misyonuyla yılda 700den fazla etkinlikle sergilerden çağdaş dans gösterilerine, caz konserlerinden seminerlere, söyleşilerden çocuk atölyelerine, film gösterimlerinden çocuk tiyatro gösterilerine uzanan geniş bir yelpazede birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 34’üncü yaşını kutlayan Akbank Caz Festivali ve 20nci yaşını kutlayan Akbank Kısa Film Festivali; her yıl sadece İstanbulda değil, üniversite kampüslerine yayılan etkinlikleriyle tüm Türkiyedeki gençlerle bir araya geliyor. Sanatseverleri yıl boyunca dört sergiyle buluşturan Akbank Sanat, Kampüste Dijital Sanat’ projesi ile özel bir dijital sanat sergisi ve yan etkinliklerini de yine kampüslere taşıyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

“Şen Dul Opereti” İlk Defa İzmir’de

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.