a

AASSM’de İlginç Bir Konser

Kemençe sanatçısı Hatice Doğan Sevinç ve İtalyan Piyanist Pietro Bonfilio büyüleyici bir müzik deneyimi sunmak amacıyla Cameratalia Quintet ile bir araya geliyor. Dikkat çeken proje ve ilginç konserler gerçekleştiren kemençe sanatçısı Hatice Doğan Sevinç ve Cameratalia Quintet bu konserde; Avrupa, Güney Amerika ve Türk Müziği gibi kemençe ve yaylı çalgılar için düzenlenen eserlerden oluşan repertuvarıyla karşımıza çıkacak.
Dünya genelinde bir çok önemli konser salonunda resital ve orkestra eşlikli konserlerle sahne alan İtalyan Piyanist Pietro Bonfilio ve Cameratalia Quintet birlikteliğinde ise Ludvig van Beethoven’in Op.73 Mi bemol Majör 5 numaralı Piyano Konçertosu ile izleyenlere güzel dakikalar yaşatacak.
30 Kasım günü gerçekleştirilecek konserin biletleri, 15 Kasım Çarşamba günü kultursanat.izmir.bel.tr adresinden, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İsmet İnönü Sanat Merkezi Gişesinden saat 10.00’da satışa sunulacak.
(Gişeler mesai saatleri içerisinde açıktır. Konser günü AASSM gişesi kapanış saati 20.00’dir.)
Bilet Fiyatları: 100 TL – 75 TL

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ÇDSO’DAN “ÖĞRETMENLER GÜNÜ”NE ÖZEL İLKLERİN KONSERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.