a

BBDSO “SEVGİLİLER GÜNÜ”NE ÖZEL KONSER

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, 15 Şubat 2024 Perşembe günü saat 20.00’da, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Sevgililer Günü Özel Konseri ile siz değerli dinleyicilerimizin karşısında olacak. 
 Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası bu hafta, Avrupa’nın hemen hemen bütün ülkelerinde konser vermiş, ödüllü Orkestra Şefi Emin Güven YAŞLIÇAM’ın yönetiminde sahne alacak. Klasik müzik çalışmalarının yanı sıra popüler müzik ile de ilgilenen, birçok projeye imza atmış ve bu hafta Piyano’da dinleyeceğiniz Anıl EDEBALE’nin düzenlemelerini yaptığı aşk şarkılarının seslendirileceği renkli bir programla karşınızda olacak olan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, Vokal’de, Fatih Erkoç ile küçük yaşlardan itibaren sahne almaya başlayan, halen çeşitli gruplarda juzz, funk, latin ve pop türlerinde sahne almaya devam eden Serra ERKOÇ, 2009 yılından itibaren Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmakta olan Evrim ÖZKAYNAK, ülkemizi 2001 yılında Eurovision yarışmasında temsil eden Sedat YÜCE, Bateri’de, yurtiçinde ve yurtdışında birçok projede yer almış, halen orkestra üyesi ve eğitmen olarak çalışmalarına devam eden Metin YIKMAZ, Elektro Gitar’da, birçok orkestra ile projelerde yer almış, gitarist olarak sahne çalışmalarına devam eden Hikmet ERAKÇAY ve Bas Gitar’da, 2022 yılında Nilüfer Caz Festivali’nde yer almış, çeşitli sanatçılara eşlik ederek ve müzik öğretmeni olarak hayatına devam eden Alper BAHTİYAR ile sahneyi paylaşacak. 
   BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ, AUNDE TEKNİK ve ULUDAĞ PREMIUM’a katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Konserler ve daha fazlası için bbdso.ktb.gov.tr web sayfamızı ziyaret edebilir, bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
   Konserimizin biletlerine biletinial.com adresinden, BURSA BÖLGE DEVLET SENFONİ ORKESTRASI bilet gişesinden veya konser günü ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ bilet gişesinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

ASRIN FELAKETİNDE KAYBETTİKLERİMİZE … TÜRKİYE’DE İLK SESLENDİRİLİŞ !

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.