a

ANNE VE BEBEK SAĞLIĞI VAKFI YARARINA ARP KONSERİ

Klasik müzik geleneğinden yetişen Türkiye’nin önde gelen arp sanatçısı Şirin Pancaroğlu 11 Mart Pazartesi saat 20:00 de CKM Büyük Salonda “ANNE VE BEBEK SAĞLIĞI VAKFI” mızın yararına bir konser veriyor.Bu anlamlı konsere siz sevgili müziksever dostlarımızı bekliyoruz.Desteklerinizle bizi ve yeni doğan bebekleri mutlu edeceksiniz.

Değerli sanatçımız Şirin Pancaroğulu o gece Debussy’den Albeniz’e,Astor Piazzolla’dan Frescobaldi’ye uzanan ayrıca aralarında Türk besteci Kolaylı’nın “Nihavend Saz Semaisi” ve kendisine ait eseri “Küllerinden” ve “Filamingoların Çığlığı” eserlerini de seslendirecek.

Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı , bebeklerimizin yaşam haklarını korumak amacıyla 1993 yılında kurulmuştur. Vakfımız, bebek ölümlerinin azaltılmasında eğitimin çok önemli olduğuna inanmaktadır. Çeşitli üniversitelerimizde görevli ve Vakfımızın bünyesinde çalışan neonatoloji uzmanı 45 öğretim üyesiyle genç doktorlarımıza ve hemşirelerimize bu dalla ilgili eğitimler düzenleyerek, sağlık hizmetlerinin çağdaş düzeye çıkarılmasına çalışmaktadır.

Bebeklerin sağlıklı olmasında annenin eğitiminin önemini de bilen Vakfımız, bu konuda da çeşitli eğitim etkinlikleri düzenlemektedir.

ABS Vakfı Türkiye genelinde başarılı ve ihtiyaç sahibi Tıp fakültesi öğrencilerine burs vermektedir. Ayrıca hastanelerimizin yenidoğan yoğun bakım ünitelerindeki eksiklikleri tamamlamaya çalışmaktadır.

Konser öncesi salon kapısından biletlerinizi temin edebilirsiniz.İlginize şimdiden teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL BBDSO KONSERİ 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.